15/09/2025
☀️Kedves Vendégeink!🍁
Ahogy véget ért a nyár, a Foodbar részlegünk is pihenőre ment.
Köszönjük mindenkinek, aki betért hozzánk egy harapásra vagy egy frissítőre – Tőletek lett igazán Vigasz!🥳
Most a Foodbar ajtaja becsukódott, de a Café&Bar továbbra is NYITVA vár Benneteket, mert a hangulat itt sosem áll meg. 😎
Gyertek, hangolódjunk együtt az őszre!🍂