19/03/2025
Kedves Díszpintyek!
A pintyek elrepültek, de megjött Béla. Ugyanitt, ugyanolyan lelkesedéssel és jó kedvvel várunk Titeket.
Kövessétek be Bélát, hogy képben legyetek!
»» Csáó Béla ««
…és, hogy mi vár rátok? Római pizza, tésztaételek olaszosan és magyarosan, úgy, ahogy Béla készíti. Ja, és Béla iszik is. 😉
Szóval Csáó Béla, viszlát Pinty…