11/03/2014
Érdeklődés hiányában a hely bezár!Mindenkinek köszönjük aki járt bent , reméljük nem csalódtak, jót ettek és jól érezték magukat! Akik pedig nem jöttek be azok lemaradtak egy gasztronómiai élményről, esetleg egy jó esti sörözésről!
Jöhet a LIKE!!!