23/07/2025
Kedves Vendégeink! 😊
A mai világban az éttermek, vendéglátó egységek életében is nagy szerepe van az online visszajelzéseknek. Büszkék vagyunk rá, hogy az Öregház működése óta több mint 350 vélemény alapján 4,8-as értékeléssel rendelkezünk a Google oldalunkon. 🤗📝
Fontos megjegyezni, hogy mi sem vagyunk tökéletesek és olykor kicsit többet kell várni egy rendelésre vagy nem olyan ízletes egy fogás. Sajnos mi is emberből vagyunk és hibázunk, de ezt elismerjük és tanulunk belőle. Előfordul, hogy rólunk is érkeznek negatív vélemények.
Az elmúlt időszakban azonban 3 olyan “különleges” értékelést is kaptunk, amelynek történetét szeretnénk megosztani veletek is:
Tóth József – 1 csillag ⭐️
Az értékelés hosszúsága alapján elsőre tűnhet egy nagyon alapos értékelésnek, de jobban megvizsgálva csak egy nagyon általános, semmilyen konkrétumot nem említő visszajelzést olvashatunk. Érdekesség, hogy a szerző soha korábban semmilyen értékelést nem tett közzé, csak minket tisztelt meg ezzel. Emellett pedig olyan negatívumokat sorakoztat fel, amelyre korábban nem volt példa nálunk, illetve a problémák mennyisége is szokatlan.
Spanisberger Richard 2 csillag ⭐️⭐️ és Csoka Roland 3 csillag ⭐️⭐️⭐️
A következő két értékelés szinte percre pontosan egyszerre érkezett és némi tudatosságot is véltünk felfedezni bennük, így ezeket együtt igyekeztünk értelmezni. Mindkét értékelés említ pozítivumot rólunk, de az összbenyomásra hivatkozva 2 illetve 3 csillaggal jutalmaztak minket. Az értékelések szövegezése nagyon hasonló és igazából konkrétumot egyik sem említ. A szerzők további értékeléseit megvizsgálva az látszik, hogy a tegnapi napig egyetlen értékelést sem tettek közzé, majd hirtelen többet is, beleértve több vonyarcvashegyi vendéglátóegységéről, rajtunk kívül név szerint: Royal Étterem, Zuzu Pizzéria és Rétes Étterem. Közülük egy hely szolgált rá az 5 csillagos értékelésre a többi érdekes módon 2 vagy 3 csillagot kapott.
Véletlen vagy egy “jól felépített” akció része lenne? 🤔
Nos, mi biztosan egyiket sem állítjuk és leszögeznénk, hogy senkinek sem szeretnénk rosszat ezzel a bejegyzéssel. Sőt, szeretnénk ha Vonyarcvashegyen minden étterem remek szezont zárhatna, tele elégedett és boldog vendégekkel. Célunk továbbra is, hogy a Vonyarvashegyre látogatók gasztronómiai élményeihez mi is hozzájárulhassunk és erre ösztönöznénk mindenkit. 🤝🏡🍽️
Bízunk benne, hogy ezután is sokan fogtok ellátogatni hozzánk az Öregházba akár ebdére, akár vacsorázni. 😋🥰
Ha pedig jártál már nálunk vagy tervezel jönni és megosztanád véleményedet velünk és másokkal annak kifejezetten örülünk, pláne akkor ha az értékelés mögött valódi tartalom lakozik.
Várunk Titeket sok szeretettel!🏡🥳