16/06/2026
A nyári melegben néha pont egy kellemes ebéd esik a legjobban 🍽️
Térjetek be hozzánk, ha szívesen megállnátok egy finom ebédre hűvös, kellemes környezetben. Éttermünkben nemcsak szállóvendégeinket, hanem külsős vendégeket is szeretettel várunk.
Iktassatok be a nyári napba egy kis gasztronómiai feltöltődést is! ✨
//
In the summer heat, sometimes a pleasant lunch is exactly what feels best 🍽️
Stop by if you would like to have a delicious lunch in a cool, pleasant environment. We warmly welcome not only our hotel guests but outside visitors to our restaurant as well.
Include a little culinary recharge in your summer day! ✨