29/10/2024
Drága Vendégeink!
Hosszas tanakodás, mérlegelés és elmélyülés után úgy döntöttünk, hogy 2,5 év után végleg bezárunk!
Ezt kimondani, leírni, belegondolni...és átérezni is nagyon szomorú....💔
Az élet most úgy alakította az eseményeket, hogy ezt látjuk a legjárhatóbb útnak.
Miért döntöttünk így?
Fizetünk áfát, munkaerőpiaci járulékot, egészségügyi hozzájárulást, szakképzési hozzájárulást, nyugdíjjárulékot, személyi jövedelem adót, szociális hozzájárulási adót, társasági adót, turizmusfejlesztési hozzájárulást (ezt külön kiemelnénk), kamarai hozzájárulást, iparűzési adót, bérleti díjat, zenei jogdíjat, munkabért, rezsit (áram, víz, fűtés, szemét, internet), banki költségeket. Mobil adatszolgáltatást, pénztárgép felülvizsgálati díjat, könyvelőt, biztosítást, tűzoltó készülékek ellenőrzését stb…
Nem ér ennyit egy álom sem...
Reméljük, hogy Ti is szép emlékekkel, gondolatokkal fogtok a Boráriumra visszagondolni, ahogy mi is minden emléket megőrzünk a szívünkben, amit veletek éltünk át!
Aztán ki tudja..., lehet hogy a jövőben még találkozunk.....így vagy úgy! 🚀
KÖSZÖNÜNK MINDENT! 🫶