08/04/2016
Sziasztok 😎 🍺 04.08-án P É N T E K-en várunk mindenkit mulatkázni! 🍷😉
Danyi Tamás 6óratól vár mindenkit! A buli csak É J F É L I G tart, érkezz időben! 😳⏰
Megértéseket köszönjük 😞👍🏽 de attól a buli, hatalmas lesz :) 😋