08/05/2026
Kedves Zöldek!
Sok új finomsággal készültem ebben az évben is számotokra, a múlt hétvégén le is lett tesztelve a sok finomság, nagy volt a sikere az új ételeknek.
A mascarpone-s mákosguba valami mennyei, a Mamma roza az igazi Nápolyi ízeket hozza el hozzánk és akkor még a Zöldbarátok kedvencéről nem is szóltam ami házi lepényhez avokádó krémet, paradicsom mártást és zöldségeket kínálunk.
A juhtúros-sajtos langalló természetesen ugyanolyan frissen és ropogósan vár benneteket a kemencéből.
Indiai különlegességgel is készülök, sabji és halava is várható lesz.
ohhhh, majdnem elfelejtettem megemlíteni a chilisbabot amit a bükkfa füstje tesz igazán finom zamatúvá!
Bicajra, autóba, vagy lóra /szamárra fel, irány a Zöld!