Old Man Söröző

Old Man Söröző Kultikus hely Szentes egy kevéssé forgalmas helyén - jó társaság, jó hangulat, olcsó árak, kedves kiszolgálás! :)

25/10/2022

A mostani helyzettel összefügésben egyre többen gondolkodnak az önellátáson. Egy részüknek a fejében ez valami romantizált képként jelenik meg a szükséges szaktudás nélkül, és sokan azzal sincsenek tisztában, mit nem tudnak.

02/05/2020

HMG-s diàkok!
☺️
Sok sikert kívánunk nektek az érettségihez!
Üdv: Old Man söröző pultosai ☺️

Kérdés? ^_^
16/07/2014

Kérdés? ^_^

11/07/2014

Ezt ismeritek? ^_^

Miközben Csapaljev harcol a fronton,leszáll hozzá egy angyal és így szól:
-Na,Csapaljev elvtárs nagy szerencse ért.Lehet három kívánságod! Mire Csapaljev:
-Az első az legyen,hogy engem ne fogjon a kard!
-Jó Csapaljev, mától nem fog a kard.
-A második,engem a golyó se fogjon!
-Jó Csapaljev,mától nem fog a golyó.
-A harmadik,nekem is akkora legyen mint a lovamnak!
-Jó Csapaljev,mától neked is akkora van mint a lovadnak.
Csapaljev odaszalad Szerjózsához és rákiált:
-Szerjózsa,vágd le a karom!
-Na,de Csapaljev elvtárs én...
-Szerjózsa azt mondtam,vágd le a karom.
Mire Szerjózsa döbbenten:
-Csapaljev elvtárs,magát nem fogja a kard...
-Ez semmi... Szerjózsa lőj rám!
-Na de Csapaljev elvtá...
-Szerjózsa azt mondtam lőj rám! Szerjózsa még döbbentebben:-Csapljev elvtárs magát nem fogja a golyó...
-Ez mind semmi Szejózsa...-és azzal letolja a nadrágját.Mire Szerjózsa elképedve:
-Csapaljev elvtárs..hogy magának mekkora p*nája van::!!!

10/07/2014

Napi vicc:

"- Kiszáll az ÁNTSZ egy tanyára, hogy ellenőrizzék a kutak vízminőségét.
- Az öreg gazda mondja nekik, hogy bárhova bemehetnek, csak a gépszín háta mögötti mezőn lévő kúthoz, oda ne menjenek.
- Na, erre nagy arrogánsan előhúzza az ellenőr az igazolványát.
- Látja ezt az igazolványt bátyám! Én ezzel minden mezőgazdasági létesítmény, akármelyik részlegébe bemehetek, úgy hogy nem maga fogja megmondani nekem, hogy mit csináljak.
- Rendben van, maga tudja.
Az ÁNTSZ-es átlép a kerítésen, és eltűnik, majd kisvártatva üvöltözve sprintel visszafelé, mögötte a svájci díjnyertes tenyészbika. Láthatóan az életéért fut, és a bika minden egyes méteren teret nyer. Az öreg azonnal eldobja a kezéből a vödröt, rohan a kerítéshez és teli torokból kiáltja:
- AZ IGAZOLVÁNYT ! MUTASSA NEKI AZ IGAZOLVÁNYT !!!"

Megnyugtató a tudat azért, nem?
09/07/2014

Megnyugtató a tudat azért, nem?

07/07/2014

Napi vicc:

A süketnémák bulizni mennek egy jeltolmáccsal. A tolmács mondja a pincérnek, hogy neki el kell egy órára mennie, de ne izguljon visszajön.
- Ha a társaságból valaki a mutatóujját emeli a magasba, akkor sört vigyen nekik, ha a középső ujját akkor pedig bort- mondja és elmegy. A süketnémák emelik is a mutatóujjukat, viszi mindegyiknek a sört. Aztán a középsőt, viszi a bort. Így megy ez egy ideig, aztán hirtelen felváltva billegetik mind a két ujjukat. A pincér izzadni kezd, nem tudja hogy most mit is kérnek. Szerencsére az utolsó pillanatban megjön a jeltolmács.
- De jó hogy jön, mit kérnek ezek most?
- Már semmit, csak berúgtak és azt éneklik, hogy "sört ide, bort ide."

04/07/2014

Mosolyogni tessék! XD

A hivatal álláshirdetésére jelentkezik egy férfi. A személyzetis behívja, és alaposan kikérdezi, majd így szól:
– Még egy kérdés, Mr. Schmith… Volt ön katona?
– Igen, uram, Vietnamban.
– Megsérült?
– Igen, uram. Ellőtték a herémet.
– Jól van, fel van véve – mondja a személyzetis. – Nyolckor kezdünk, de magának elég tízre jönni…
– Miért ennyivel később…?
– Mert addig úgyis csak a tökünket vakarjuk.

24/05/2014

Szombat van! Feltűnt mindenkinek?! ..akkor itt az ideje tiszteletünket tenni a bázison, ugye? ;)

Kocc!

21/05/2014

Csodálatos napsütéses szép napot Mindenkinek! ...úgy látszik ideért a nyár : Ma mivel öblítünk? ;)

"Nem vagyok önmagam ma éjjel"- énekli Krisztike...ugye ez Rátok is igaz lesz ma?! Szombat este közeleg.. érzem a csontja...
17/05/2014

"Nem vagyok önmagam ma éjjel"- énekli Krisztike...ugye ez Rátok is igaz lesz ma?!
Szombat este közeleg.. érzem a csontjaimban!
Este randi!
Hol?
Hát az OldMan-ben!!!

puc(c)juc

Music video by Christina Aguilera performing Not Myself Tonight. (C) 2010 RCA Records, a unit of Sony Music Entertainment

Cím

Szent Anna Utca 16
Szentes
6600

Nyitvatartási idő

Hétfő 05:00 - 22:00
Kedd 05:00 - 22:00
Szerda 05:00 - 22:00
Csütörtök 05:00 - 22:00
Péntek 05:00 - 02:00
Szombat 05:00 - 02:00
Vasárnap 06:00 - 21:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Old Man Söröző új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória