09/09/2025
Kedves Csapatok, Kedves Érdeklődők!
Sajnáljuk, hogy az évad végén szép sorban eltűntünk, de az élet úgy hozta, hogy mindenki elmerült a mindennapokban… Kinek munka, feltárás, kinek konferenciák, vizsgálatok, kinek PhD.
A jövőre vonatkozóan sincs egyelőre jó hírünk. Jelen állás szerint nem tudjuk úgy megoldani, hogy mindannyian részt tudjunk vállalni a szervezésben és a kvízkészítésben.
Próbáltuk életben tartani a programot, mindenféle támogatás nélkül, mert csak az számított, hogy ennyien szeretitek a kvízt.
De sajnos el kell engednünk… Ebben az évadban már nem tudjuk megtartani a kvízt a megszokott csütörtökökön.
Köszönjük szépen az eddigi lelkes részvételt, és reméljük sikerült kellemes, jó hangulatú perceket szereznünk Nektek!
Üdvözlettel:
Csilla, Alexa és Polett