Topogó Eszpresszó

Topogó Eszpresszó Topogó Eszpresszó, Kocsma, Fórum tér 5, Székesfehérvár elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

December 17.:) Uccsó Topis csocso:(Ha efdig lemaradtál ezt most már ne hagyd ki!:) Varjuk a csapatot szeretettel most is...
08/12/2017

December 17.:) Uccsó Topis csocso:(
Ha efdig lemaradtál ezt most már ne hagyd ki!:) Varjuk a csapatot szeretettel most is!:)

Sziasztook! :)Holnap találkozhattok a beszédes kis baràtainkkal. 😉😉Remélem nem felejtette el senki. 😮😮Pörögjön-dörögjön-...
18/11/2017

Sziasztook! :)
Holnap találkozhattok a beszédes kis baràtainkkal. 😉😉Remélem nem felejtette el senki. 😮😮
Pörögjön-dörögjön-sziszegjen a holnapi hangulat. Sapkákat,gatyákat felkötni! 😉😉😍 Sokan leszünk. 😊 Én is megyek nyenyenyeeeee. És te?

November 19.e(Vasárnap) csocsóbajnokság a Topiban! 😉😊😊
15/11/2017

November 19.e(Vasárnap) csocsóbajnokság a Topiban! 😉😊😊

November 19.e(Vasárnap) csocsóbajnokság a Topiban!   Mindig mondja a magáét❤️
15/11/2017

November 19.e(Vasárnap) csocsóbajnokság a Topiban!
Mindig mondja a magáét❤️

15/11/2017
Csodálatos madárcsiripelős jó napot kívánok!:) 😍😉Hogy mikor pörgünk újra? November 19.en!! Igen azon a vasárnapon bizony...
18/10/2017

Csodálatos madárcsiripelős jó napot kívánok!:) 😍😉
Hogy mikor pörgünk újra? November 19.en!! Igen azon a vasárnapon bizony! De. 10.00tol várunk mindenkot csidi-csudi szeretettel. Ha nem megy a csocsó akár gyere nézőnek a móka garantált!😆
Ismét megéltünk egy bulis, jó hangulatú bajnokságot!😊
Ügyesek voltatok, megint szép létszámmal voltunk jelen, és ismét lenyomtak egy címvédőt😮
Mi büszkék vagyunk a Nokedliktől kezdve a Pakeken keresztül a Hobbitokon át az Öregharcosokig -10percig sorolhatnám- mindenkireee.!!😊😊 Legyen mindig ilyen jó kedvetek!

Fantasztikus "Csocsedlisek" !Ide skubizz ha bírod a csocsót! Mindenki befér a játék kortalan és nem kell hozzà profizmus...
24/09/2017

Fantasztikus "Csocsedlisek" !
Ide skubizz ha bírod a csocsót! Mindenki befér a játék kortalan és nem kell hozzà profizmus.
Ne feledjétek 15.én 10.00tól a falàbúak is tàncolnak. 😍🙈🙈🙊🙊-ja azok nem fàból vannak... Miből is? Ó. Megszólalt a szöszke... - 😒😒
Mindenesetre a csocsôé a főszerep és persze a tiétek! 😊😍😍
Nevezés a szokàsok szerint:) 1000HUF /Csapat
Jelentkezés mehet személyesen és a fàcsebukon is! 👊👍👊 Vàrjuk veterànjainkat és természetesen az "újoncokat" is a csatamezőn. A bajnoksàg amatőr. Bàrki indulhat. Egy tuti; Nem bànod meg. :)

Ellenfelek, nem ellenségek. 😉😍Ne felejtsétek Október 15.e 10.00tól újra Csocsózunk! Régi családtagokat és az új versenyk...
16/09/2017

Ellenfelek, nem ellenségek. 😉😍
Ne felejtsétek Október 15.e 10.00tól újra Csocsózunk! Régi családtagokat és az új versenykedvű játékosainkat; verseny amatőr jellegű. Jó kedv garantált! 💪💪
Jelentkezni nálam, és a helyszínen lehetséges.
Fórum tér 5.👀👀 Topogjatok be😁😉😉
Osszátok az igét!

Szevasztok Pupákok! ;)Lepörögtek a bábuk na is arról a bizonyosról.Végre Balu is vitt egy kupát-ráadásul jägerrel tőtve'...
10/09/2017

Szevasztok Pupákok! ;)
Lepörögtek a bábuk na is arról a bizonyosról.
Végre Balu is vitt egy kupát-ráadásul jägerrel tőtve'-🍸
Ma is mindenki ügyes volt.😍 Harcban vérremenő versenyben is olyanok voltatok,mint egy egyre bővülő kis család.
Legközelebb Október 15.én 10.00tól megint várunk titeket és az "új csalàdtagokat" 😉 gyertek játszunk együtt. :)
Nyomjuuuuuuuuk OKTÓBERBEN IS!!

Sziasztok!!😊😊Újra bejelentkezünk. Szeptember 10.-én de. 10.00-tól pörögjenek a bábuk -jaa pörgetni nem szabad - lesz cso...
05/09/2017

Sziasztok!!😊😊
Újra bejelentkezünk. Szeptember 10.-én de. 10.00-tól pörögjenek a bábuk -jaa pörgetni nem szabad - lesz csoki ropi süti. -nem.. nem lesz ez egy kocsma - kutyafülét. Írjatok ti jobb dumàt....
Indulj a kupàkèrt és a pezsgőkért!:)
Nevezés: Topogó Zsolt-nál vagy helyszínen 1000ft/csapat. Nyomd a like-ot, oszd meg hátha te ügyesebb vagy.

Na jó,... rágcsát hozok.....

HellóBelló!! :)😍😆😉Nem hallgatunk; Szeptember 10.én Vasárnap de. 10.00tól. Bajnokság!😊😊🙊💪💪Jelezzetek, le ne maradjatok.😉 ...
05/09/2017

HellóBelló!! :)😍😆😉
Nem hallgatunk; Szeptember 10.én Vasárnap de. 10.00tól. Bajnokság!😊😊🙊💪💪
Jelezzetek, le ne maradjatok.😉 😋
Alap szabályzat változatlan: Nevezés csapatonként, csapatnévvel 1000Ft/csapat
Megosztani, lájkolni ér! 😉💪 SZEPTEMBER 10 MULATÁSIII. 👌👌

Cím

Fórum Tér 5
Székesfehérvár
8000

Nyitvatartási idő

Hétfő 06:00 - 21:00
Kedd 06:00 - 21:00
Szerda 06:00 - 21:00
Csütörtök 06:00 - 21:00
Péntek 06:00 - 21:00
Szombat 06:00 - 21:00
Vasárnap 06:00 - 21:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Topogó Eszpresszó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Topogó Eszpresszó számára:

Megosztás

Kategória