Winter is coming

Winter is coming között megtaláltok minket a Liszt F. utcában, a K&H bankkal szemben!

Anett, Ádám és A Bódé

Már évek óta mozgat bennünket egy saját árusító faház a fehérvári karácsonyi vásárban, melyet ebben az évben meg is valósítottunk egy kisebb csavarral! :)
Rengeteget gondlkodtunk a neven, mire a Trónok harcából is ismerősen csengő "Winter is coming" mellett döntöttünk. Így hát a tematika adott lett, próbáltunk kreatívan hozzá állni az italokhoz, a nevekhez, így született pár

egészen különleges variáció is! Amit semmiképpen ne hagyjatok ki:
Blood of Drogon - frankó erdei gyümölcs darabokkal tarkított tea, utólag meglocsolva Vodkával
White walker - Vodka, Curacao, nem csak a színe ütős
Tyrion's choice - egri vörös forraltbor, ezzel mindent el is árultunk

Nov. 24 - Dec. 24.

Cím

Székesfehérvár

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Winter is coming új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória