03/02/2026
🎯2026.január 31-én szombaton lebonyolítottuk idei első darts versenyünket!🎉
Szép számmal,35 fővel indítottuk útjára a "mulatásit"! 🙂🥰
A szokásosan jellemző "baráti és családias" hangulat most is az elejétől a végéig jelen volt.
A csoportmérkőzések 2 nyert legig tartottak, a legjobb 16 közé 3 nyert leg kellet a továbbjutáshoz.
Fokozatosan alakultak ki a jobbnál jobb párosítások, egyre élesedtek a játékosok.
A legjobb 4-be jutásért már 4 nyert legig tartottak az összecsapások.
Ekkor már két fiatal játékos letette a névjegyét, hisz Simon Bence 130-as kiszállóval, Babos Zalán pedig 2db 180-al tört borsot a "rutinosabb" játékosok orra alá (apukák nagy buszkeségére)!!! 🙂
A legjobb 4 közé végül Komáromi Kázmér, Tamás Marcell, Márkus Béla és Bereczki Rajmund tudta kvalifikálni magát! Itt már végig 4leg, a döntőben 5nyert leg kellett a dicsőséghez.
Mind a bronzmeccs, mind a döntő nagyon komoly fordulatokat hozott!
A 3. helyért vívott harcban Márkus Béla már 3:0-ra vezetett,amikor is Bereczki Rajmund megrázta magát és egyenlített,majd a döntő legben végletekig menő csatában elhibázott meccsnyílnak esélye sem lehetett volna. Így Márkus Béla utolsó nyila a bronz serleget érte.
(Természetesen Rajmund tét nélkül utána egyből kidobta a saját kiszállóját)!
A döntőben is nagyon hasonló kép alakult ki.
Kázmér 3:0-ra ment Marcell ellen,aki közben rájött hogy miért is van a versenyen és zsinórban 4 leget hozva 3:4-re fordított. A 8. legben meccsnyilakat hibázott, Kázmér pedig hideg 😅 fejjel azonnal büntetett. 4:4. Döntő legben a higgadtság érvényesült és mindkét játékos a végső dobására készült,de ezt Kazi tehette meg előbb,aki előre jelezte,hogy ő bizony most nem kegyelmez. Első meccsnyilával azonnal lezárta a mérkőzést és végül 5:4-re diadalmaskodott.
1. Komáromi Kázmér 🥇🏆
2. Tamás Marcell 🥈🏆
3. Márkus Béla 🥉🏆
4. Bereczki Rajmund 🏆
Különdíjak:
Legtöbb 180: Babos Zalán 2db
Legmagasabb kiszálló: Simon Bence "130" (bullos)
Köszönjük,hogy velünk tartottatok ezen a szép napon! Várunk benneteket legközelebb is a szokásos jó kedvvel és hangulattal!!!🥰
Üdv.: TUTI bá & Polányi Presszó😍