31/08/2020
Kedves Vendégeim!
Fájó szívvel búcsúzom Tőletek, vissza adom a sörözőt. Nagyon szépen köszönöm a sok szép emléket, köszönöm hogy megismerhettelek titeket, köszönöm a bizalmatokat és köszönöm hogy velem voltatok az elmúlt 6 évben! ❤️
Vigyázzatok magatokra, minden jót kívánok nektek! 😊😘💝
A szomszédoknak meg nálam sokkal zajosabbat, elvégre miattuk zártam be. 👏
Ez az oldal megmarad, a sok szép fényképpel együtt.😘
Puszillak titeket,
Virág