28/08/2025
Kedves Vendégeink! ❤️
Egy újabb nyár a Bohémben, tele élményekkel, mosolyokkal, kihívásokkal és sok közös pillanattal. Nem volt egyszerű szezon, de hálásak vagyunk mindenkinek, aki betért hozzánk egy italra, egy finom falatra, vagy csak hogy élvezze a terasz hangulatát a Balaton mellett.
Most pár napig még nyitva tartunk csak italokkal 🍹, aztán mi is elbúcsúzunk a nyártól.
Köszönjük a sok támogatást, kedves szavakat, és azt, hogy velünk tartottatok a Bohém20 évében is!🙌🏻
Köszönjük, hogy idén is velünk voltatok! ❤️