30/05/2026
⚽ Ma este BL-döntő, ami köztudottan nem olyan esemény, amit egyedül, a nappali sarkában ülve kell végigszenvedni. 😄 Arra gondoltunk, hogy összegyűlhetnénk a presszóban, megnézni a meccset, szakérteni a bírói döntéseket, és előre megmondani, mit kellett volna csinálniuk a játékosoknak. 🤔
😎 Ha van kedved, csatlakozz – a jó társaság legalább annyira fontos, mint a végeredmény!18:00 órától 🩷 szotyi, ropi mogyi, chips előkészítve, sör, üccsi behűtve🥶🥵🙏🫶