20/04/2023
Az elmúlt években rengeteg emlék kötött minket össze, és örömmel gondolunk vissza minden egyes napra, amiket együtt töltöttünk a T-Boyban. 10 évnyi emlék és megannyi szép pillanat, amit tőletek kaptunk! Búcsút intünk most, de az emlékeink örökre velünk maradnak. Köszönjük, hogy velünk tartottatok ezen az utazáson, hogy hűséges törzsvendégeink voltatok, és hogy segítettetek abban, hogy ez a hely a rock zenei élet egy fontos része lehessen 🎸🤘🏻
Reméljük, hogy az itt eltöltött idő maradandó emlékeként tekintetek majd vissza a közös élményeinkre.
Aki még szeretne egy pici szeletet a T-Boy érzésből azt természetesen utoljára még várjuk Április 21 és 22-én 18:00-tól!
Szeretettel,
Novák Dorottya és Czirják Zsolt
T-Boy Music & Culture Klub