16/06/2023
Kedves Vendégeink!
Köszönjük szépen azt a rengeteg szeretetet amit kaptunk önöktől! Jó volt érezni, hogy ennyien szeretnek minket és közösen meg könnyezve búcsúztattuk az elmúlt éveket!❤️ Tényleg csodás kis közösség voltunk! Jó volt látni, hogy vendégeink egymástól is szeretettel vesznek búcsút!🥰 Tényleg köszönünk mindent!❤️ Most búcsúzunk 😢,de reméljük nem örökre!☺️
Géza és Kriszti