28/01/2021
Megvolt a kormány mai bejelentése: támogatás helyett fenyegetés és korlátozás. Ez jut a magyaroknak ezúttal március 1-ig.
A vendéglátósok támogatást alig vagy egyáltalán nem kapnak, ellenben ha kinyitnak, fél évre bezáratják őket. Értem én, hogy vigyáznunk kell egymásra, vigyázunk is. Este nyolcra sietünk haza, hordjuk a maszkot, mérjük a lázat. Kérdés: a munkahelyekre ki vigyáz? Az véletlenül nem a kormány dolga lenne?
👉Tudom, átvállalni a bajba jutott dolgozók bérét, az pénzbe kerül. Bejelenteni a korlátozás sokadik meghosszabbítását, meg bezárással fenyegetni, az megy pénz nélkül is. Azért csak azok fizetnek nagy árat, akik elveszítik a megélhetésüket. Közben olvasom, hogy Rogán Antal épp közel ezer milliárd (1 billió) forintot készül elkölteni ezekben a válságos időkben kormányzati informatika-fejlesztésre. Ennyi pénzből nem a kormányzati informatikát, hanem az összes bajba jutott vállalkozást, munkahelyet meg lehetne menteni. De nyilván megvan már annak az egybillió forintnak a helye.
▶Mai hír: immár a magyar kormány az Unió legkorruptabb kormánya. 10 év rendszerszintű lopás után ebben a műfajban mindenkit leelőztünk. Az életünket korlátozzák, csak a lopás lehet korlátlan. Talán meg kéne fordítani. Az életet fokozatosan, szabályozottan, de szabaddá kell tenni. A tolvajokat meg be kell zárni. Mielőbb.
Írd alá, ha támogatsz⤵
https://urlap.jobbik.hu/jakabpetert-miniszterelnokjeloltnek