26/09/2025
MEGOLDOTTAM 😊
Történt, az hogy....mindig történik valami 😊😄😄 Ha azt gondoljuk, hogy nem, akkor is.
Na, befejezem a hülyéskedést, tehát...
Történt az, hogy "szerintem szájról szájra" terjed a hírem, azaz hirhedt lettem, itt a környéken. Egy kedves hölgy keresett meg azzal a kéréssel, hogy egy régi tálalót, ami a nagyszülőké volt, vállalnék e felújítani. Fotó alapján bátran rá is böktem az igent.
Amikor először megláttam, egy kis aggodalom azért elfogott, mert eléggé odavolt a bútor, a korából adódóan.
De ha az embörlánya igent mond, akkor azt biza meg kell csinálni.
Szóval, volt itt minden: csiszolás, glettelés, tódás, fódás, cserélés.
Egy egész A4 oldalt kitenne , ha végig sorolnám.
Ami megtiszteltetés volt, nem csak, hogy megbíztak a feladattal, de még a design részét is rám bízták, hogyan nézzen ki a kicsike.
Gázdáéknak kívánom, hogy jó hasznát vegyék még vagy 50-70 évig.
Nektek pedig, hogy szemezgessétek jó kedvel ezt a pár fotót, amit ide biggyesztettem 👇