04/05/2017
Sziasztok!
Szombaton a BarBÁR zárva tart! Ne csüggedjen senki, mert a Felső-Nyáregyházi majálison leszünk kint egész nap szombaton!! Várunk mindenkit szeretettel egy jó bulira😃!!
Kint találkozunk ;)