Resti Presszó & Söröző

Resti Presszó & Söröző Napi és heti lapok,üdítők,sörök,borok,kávék széles választéka akár elvitelre is. Szép kártyát, Erzsébet utalványt elfogadunk!

Ha szeretnél biliárdozni vagy dartsozni és közben egy jó panninit elfogyasztani miközben a kedvenc zenéid szólnak, akkor várunk sok szeretettel!

23/04/2021

Kedves Vendégeink!

Holnaptól, 04.24.-től várunk mindenkit továbbra is sok szeretettel reggel 5:30-tól, az eddig elvitelre megvásárolt termékeket teraszunkon vègre nyugodtan elfogyaszthatod!
Belépéskor a maszk használata kötelező, a teraszon viszont NEM!

A jövőt illetően ahogy a múltban is, megkülönböztetés nélkül várunk mindenkit tovàbbra is nagyon sok szeretettel!

Az oltakozás mindenkinek szíve joga, mi biztosan nem fogjuk elkérni az ezt igazoló kártyát, mert nincs hozzá jogunk, EMBERKÉNT, VENDÉGKÉNT TEKINTÜNK RÁD, ha betérsz hozzànk! :)

Mindenkinek további jó egészséget! 🙏

29/01/2021

Sziasztok!

Ismét döntöttek, úgy, hogy pontosan tudták, hogy mennyien és mekkora bajban vagyunk.
Választ ismét nem kaptunk arra, hogy mivel indokolják a korlátozásokat!
A beoltottság kérdése nem indok!
A fertőzöttek száma nem indok!
Február 1.-ből március 1, lett, majd ebből április 1. lesz és aztán itt a nyár. A büntetés mértékét meg még nyomatékosabbá tették.

Magyarországon több mint 50.000 vendéglátóhely van, ebből 175 jelezte, hogy velem együtt kinyit, ez a szám szerintem mindent elmond.
Nagykanizsán két vállalkozó hívott aki támogatna.
Az, hogy a vállalkozók meginduljanak sajnos kudarcba fulladt, de nem az én kudarcomba.

Ezért arra az elhatározásra jutottam és az üzenetüket megértve, hogy február 1.-én NEM nyitok ki, csak úgy mint eddig, elviteles formában.
Hétfőn erősítéssel jöttek volna, hogy azonnal bezárjanak -hiába lett volna mögöttem jogi segítség-, nem szeretném ezek után még jobban gazdagítani őket, így ezt az összeget arra fordítom, hogy február 1.-én nem a Resti Söröző & Presszóban ülök és várom a médiát, érdeklődőket, hanem Budapesten a Hősök terén leszek, addig amíg nem érünk el gyökeres változást!

Rengetegen írtátok, hogy a büntetésbe beszállnátok, de azzal ismét csak őket gazdagítjuk, inkább ha teheted Te is fordítsd erre!

Köszönöm a rengeteg támogatást, privát üzeneteket, felajánlásokat, nagyszerű embereket ismertem meg, már ezért is megérte! 🙏
A többi folyt.köv.

Légyszi osszátok, mert aki esetleg el akart volna jönni az ne jöjjön hiába, támogatását kifejezheti máshogyan. :) 🙏

24/01/2021

Sziasztok! 🙂

Szeretném nektek megköszönni a rengeteg megosztást, üzenetet, támogatást, bátorító szavakat, önzetlen felajánlásotokat.

Mindig is hittem benne, hogy ebben az országban rengeteg önzetlen, értelmes, céltudatos ember él akik ezt az országot viszik előbbre még a nehézségek ellenére is.

Több mint 800.000-en látták a bejegyzést, ami pontosan tükrözi, hogy mekkora baj van!
A normális élet reményében és átgondolva 2021. február 1.-én nyitunk. 🙂🙏

Heti Napló c. műsorába interjú Benyó Ritával!

Köszönjük a sok-sok pozitív hozzászólást, üzeneteket, mi sem gondoltuk volna, hogy ez így elindul, de ezt mind nektek kö...
21/01/2021

Köszönjük a sok-sok pozitív hozzászólást, üzeneteket, mi sem gondoltuk volna, hogy ez így elindul, de ezt mind nektek köszönhetjük és együtt elérjük céljainkat! 🙏

Az első írásos interjú velünk, az Atv-nek is nyilatkoztunk már és vasárnap pedig az Atv Heti Napló-ban leszünk! :)

Az érvényben lévő korlátozásoknak eddig eleget tettünk, de mivel semmiféle támogatást nem kaptunk a kormány részéről /az út szélén lettünk hagyva/ az ígéretek ellenére, gondolok itt vállalkozás támogatás, bértámogatás /amit nyújtanak az vicc!!/, így 3 hónap után mi se...

20/01/2021

Kedves Vendégeink!

2021. február 1.-től megnyitjuk vendéglatóegységünket teljes nyitvatartási idővel és helyben fogyasztással!

Az érvényben lévő korlátozásoknak eddig eleget tettünk, de mivel semmiféle támogatást nem kaptunk a kormány részéről /az út szélén lettünk hagyva/ az ígéretek ellenére, gondolok itt a vállalkozásunk és bér támogatásra /amit nyújtanak az vicc!!/ így 3 hónap után mi sem kívánjuk tovàbb tàmogatni a kormány munkáját, főleg azok után, hogy az semmiféle eredményre nem vezet!
Úgy latjuk, hogy abban bíznak, hogy a vakcina fogja megoldani a vírus kérdést, hogy beoltatja magát mindenki és aztán megszünnek a korlátozások!
Mi ezt nem kívànjuk megvárni!
Amíg egy multiban tolonganak az emberek és az nem probléma, akkor ha mi kinyitunk az se legyen az!

A február 1.-i nyitásunkkal IS szeretnénk kifejezni a Covid miatt kialakult intézkedések egyet nem értését és nem buzdítva hanem támogatva a normális élet újból való elindítását!

Tájékoztatjuk kedves vendégeinket, hogy az üzletben maszk használata kötelező, az asztalok elhelyezése alapból 1,5 m túl vannak!
Kellemes időtöltést kívánunk! 🙂🍺☕🥪

Február 1.-től szeretettel várjuk a rend őreit és a Nav dolgozóit, mivel úgy gondoljuk, hogy a döntésünket nem fogják támogatni, de ha erre van kapacitásuk és idejük akkor a munkájuk elvégzése mellé egy jó kávéra mindig a vendégeink! :)

A NORMÁLIS ÉLET REMÉNYÉBÉN, sok erőt kíván a Resti vezetősége és dolgozói! 🙏

Ha egyetértesz, osztod, köszi! 😉

Mi nyitva vagyunk!7-19ig várunk! ;)
17/11/2020

Mi nyitva vagyunk!
7-19ig várunk! ;)

11/11/2020

Nyitva vagyunk
7-19ig!

Max. 1 fő benntartozkodása mellett étel,ital,kávé elvihető!
Köszönjük,hogy a maszk használatával és a szabályok betartásával segíted munkánkat!

Egy hosszú út elött vagy után! 😊
22/09/2020

Egy hosszú út elött vagy után! 😊

Két kalauz beszélget:- Mit eszel?- Szendvicset!-Mivel?-Mivel éhes vagyok! 😁
15/09/2020

Két kalauz beszélget:
- Mit eszel?
- Szendvicset!
-Mivel?
-Mivel éhes vagyok! 😁

A mai naptól Panini-vel is várjuk kedves vendégeinket! Jó étvágyat kívánnunk hozzá! ;)
14/09/2020

A mai naptól Panini-vel is várjuk kedves vendégeinket! Jó étvágyat kívánnunk hozzá! ;)

Cím

Ady Endre Utca 67
Nagykanizsa
8800

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Resti Presszó & Söröző új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória