19/08/2013
Figyelem Kedves Aktivisták!
Sajnálattal kell közölnöm veletek, hogy 2013. aug. 23-án (péntek) ZÁRÓ-BULI kerül megrendezésre!
Ezúton kérek mindenkit aki eddig ide járt és jól szórakozott, az mindenképp jelenjen meg a Resti Söröző tiszteletére!
Szeretném még megkérni mindenkit, hogy tudósítsátok a haverotokat ill. barátotokat, rokonokat!
Nagyon szépen köszönjük az eddigi kitartást az eddigi jó hangulatot és az emlékezetes perceket!
Megjelenés kötelező mindenkinek!
Bulizzunk és igyunk még egy utolsót együtt ebben a kis rendkívül barátságos helyen!
Megértéseteket köszönöm!
További alkohol gőzös életet kívánok minden Aktivistának!
puttikaaa ♥