19/11/2024
Azt kérdezi tőlünk a facebook, hogy mi jár a fejünkben....
Ilyen hideg, borongós napokon is ugyanaz, mint mindig...szeretett kis klubunk, az azt övező hangulat, azok a partyarcok, akik hétről-hétre emelték ennek a helynek az értékét, és természetesen a csapatunk minden tagja, akik alázatos munkájukkal tették a klubot olyanná, amilyen volt.
Együtt nőttünk fel, együtt, egymást segítve és tanítva lettünk azzá, akik ma vagyunk. Ez a hely nem azért volt különleges, mert más zene szólt, mint a többi klubban, vagy mert más italt árultak volna a bárban, mint máshol.
Ez a hely az ide járt emberek szeretetéről, az általuk keltett atmoszférától lett felejthetetlen, megismételhetetlen.
Attól, hogy a biztonsági személyzetünktől a ruhatárosunkig mindenki együtt énekelte a "boldog születésnapot" a klub évfordulóján, vagy épp együtt örült a tűzijátékunknak szilveszterkor.
Ezért szerettük mi ennyire a mi kis "Nyarasunkat".
Mert különlegessé LETT az emberektől, akik részesei voltak! ⭐️
Bárhol is vagytok a mai világban, bárki is lett belőletek, mi nagyon örülünk, hogy velünk tartottatok ezen a csodás utazáson és bármikor tör fel az emlék bennünk, meleg szívvel gondolunk vissza ezekre az évekre és a millió pillanatra, amik itt születtek.
Vigyázzatok magatokra Nyaras fanok! ❤️
Kedves Fanok!-Sajnos szomorúan kell bejelentenünk, hogy szeretett klubunk a Club Nyaras kapui végleg bezárulnak! -Megannyi sztárvendég, rengeteg egyedi progr...