01/05/2026
🍦 Május 1-jén is hűsölünk! 🍦
Ünnepeljük együtt a tavaszt egy finom fagyival! A Gubai Fagyizó május 1-jén, a munka ünnepén is nyitva tart a megszokott nyitvatartással.
Térjetek be hozzánk egy kis édes pihenőre a séták, kirándulások után! Várjuk a családokat, barátokat és minden fagyirajongót szeretettel!
Gyertek, kóstoljátok meg a kedvenc ízeiteket! ☀️