30/12/2024
🖤Édes kis Círmikém!!🖤
Megvártál ... el tudtam búcsúzni tőled..💔
Bár látogatóba mentem és nem búcsúzni 💔
Két hete hosszú éveket kívántam még neked , de sajnos elfáradtál. Elmentél 16 év után.😭 Beragyogott a nap sugara téged, olyan csodás volt akkor. Remélem most is napozol , pihengetsz odaát. Tudom szereted a meleget. A kandalló előtt mennyit de mennyit aludtál. Mindig emlékezni fogok (fogunk rád) Nagyon szeretlek!❤️
Mindenkinek hiányozni fogsz!!!!!!
Nyugodj békében!!!