21/06/2024
Sokan kérdeztétek, miért Diktátor lett a neve.
Nos, semmi köze a háborúkhoz, politikához.. a történelemhez egy kicsit.
Ma van a napja, hogy 11 évvel ezelőtt találkoztam egy sráccal, aki onnantól kezdve erősen meghatározó szerepet tölt be az életemben. Határozott elképzelése volt a mindennapjainkról és kiválóan alkalmazza velem a 3 T-t, vagyis Tűr, Tilt és Támogat.
Teljesen jól tűri a zabolátlanságomat, az öntörvényűségemet és az örökké szabad személyiségemet. Tilt is dolgokat, például nem engedte, hogy motorozzak, de attól is elzárkózik, hogy az élete hátralévő részében ne legyek mellette. Támogatja az álmaimat, néha a hülyeségeimet is.. így ő lett az én Diktátorom.
Amikor éppen abban támogatott (vagy tűrt?), hogy borász legyek, megfogadtam, hogy elkészítem majd a kedvenc borát, a Rajnait. És íme, az első Rajnaim az övé, emlékül a 11 évre, és hogy elmondjam neki, mennyire hálás vagyok mind a három T-ért. ❤️