03/05/2026
Kedves Táborozók! Az idei táborunkba való jelentkezés határideje lejárt, a helyek nagy része betelt.
Örülünk a régi ismerősöknek és szeretettel várjuk az újakat, reméljük, nagyon jól érzik majd magukat és az eddigiekhez hasonlóan élményekkel és tudással gazdagodva köszönünk el egymástól a tábor végén.
Amennyiben mégis van olyan érdeklődő, aki jönni szeretne, de megfeledkezett a május 1-i határidőről, még a héten be tudjuk fogadni.
Készülünk, várunk benneteket!
🌞🎻🌳