30/10/2018
Kedves Vendégeink!
Tájékoztatunk Titeket, hogy a Zanzi-bár több mint 11 éves működése után bezár!
Október 31-én nyitjuk ki utoljára kapunkat.
Köszönjük Nektek, akik a több mint egy évtized alatt megtiszteltetek minket és jól éreztétek magatokat nálunk!
Jó volt Veletek, de a mi életünkben kezdődik valami új, valami más!😊
Gyertek el hozzánk holnap is, fogyasszatok mindent akciósan!🍻🍷☕🍹🍸
👋❤