24/04/2020
Mi már NYITVA‼️‼️
Pultunk tele🍦🍦🍦
Gyertek kóstoljatok!!
Olasz kézműves fagylalt Komáromban a Termálfürdővel szemben! Mindenkit szeretettel várunk!
Táncsics Mihály Utca 71/a
Komárom
2900
| Hétfő | 09:00 - 17:00 |
| Kedd | 09:00 - 17:00 |
| Szerda | 09:00 - 17:00 |
| Csütörtök | 09:00 - 17:00 |
| Péntek | 09:00 - 17:00 |
| Szombat | 09:00 - 17:00 |
| Vasárnap | 09:00 - 17:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Pisztácia Fagyizó és Kávézó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Pisztácia Fagyizó és Kávézó számára: