26/03/2020
Kedves Vendégeink, Tortugások!
Félve gondoltunk rá, hogy eljön ez a pillanat is. Igyekeztünk kitartani, megoldásokat keresni a jelenleg kialakult helyzetre, viszont egy nagyon nehéz döntést kellett meghoznunk.
Amellett, hogy jelenleg a saját és családunk egészsége mellett a tiétek a legfontosabb, sokan tudtátok, hogy éttermünk egy kis családi vállalkozás, ami úgy néz ki, hogy nem tud megbírkózni a kialakult helyzettel.
Éppen ezért 2020. március 28-tól éttermünk végleg bezárja kapuit.
Holnap, március 27-én még nyitva tartunk.
Köszönjük minden kedves vendégünknek a bizalmát!
Vigyázzatok magatokra, tartsatok ki!
Melinda, Norbi