18/11/2025
Most Pénteken egy kaland véget ér! Köszönöm a rengeteg jó, közös emléket amit együtt ebben a 1,5 évben áteltem/átéltünk együtt. Pénteken utoljára nyílik ki a Szegediékbár ajtaja. Utoljára fogom itt mondani hogy “vagyunk végig”. Várok mindenkit egy utolsó koccintásra 18:00-tól. Zárjuk le úgy ahogy elkezdtük egy hatalmas bulival.🥹