17/07/2025
Kedves Vendégeim!
Az utóbbi időszakban rengetegen mondtátok le utolsó pillanatban a beírt időpontokat. Elhiszem, hogy közbe jöhet bármi, legyen szó az egészségetekről, gyermekeitektől vagy munkahelyről ami nyilván fontosabb. De! Nekem ez a munkahelyem, a megélhetésem ami nem megy másképp csak előre tervezéssel és a közös együttműködéssel.
Ugyan a szalonba kint van a házirendem, de leírom ide is:
▪️Kérlek, hogy a lefoglalt időpontodat minimum 24 órával előtte módosítsd. Ha bármilyen okból nem jelensz meg vagy 24 órán belül mondod le, úgy az elmaradt szolgáltatás 50%át is kell majd kifizetned a következő alkalommal❗️▪️
Erre való tekintettel minden kedves Vendégemnek a legfoglalt időpontját megelőző nap küldök egy emlékeztető üzenetet, erre nem kell válaszolnotok 🙂
Szép Napot,
Eszti