10/06/2024
Kedves Vendégeink!
Sajnos be kellett zárnunk, nem bírtunk volna tovább fennmaradni. Nehéz elfogadni, hogy nem úgy alakultak a számításaink, ahogy elterveztük. 😥 De van, hogy el kell engedni egy álmot, hogy jöjjön egy következő, egy más...
Nagyon szépen köszönjük, akik bizalmat adtak nekünk és szerettek minket.
A közös jó emlékek megmaradnak! 🥰
Nagy ölelés, puszi Mindenkinek! 🤗
Judit, Dani, Angéla 👋