01/02/2025
Kedves Vendégeink!
Nehéz szívvel, de eljött az idő, hogy elköszönjünk. A Borsod Burger másfél csodás évig volt része Kazincbarcikának, és hihetetlenül hálásak vagyunk nektek a sok támogatásért, szeretetért és közös élményekért.
Köszönjük, hogy velünk tartottatok, kóstoltatok, nevettetek, és részesei voltatok ennek az útnak. Bár most búcsúzunk, az emlékek és a jó ízek mindig velünk maradnak.
Köszönjük, Kazincbarcika! ❤️🍔
Borsod Burger csapata”