29/06/2015
Sziasztok!
Ismét a Sümegi Fekete ribizli és a Sümegi Fekete lovag (barna) folyik sörcsapjainkból a Rampában!
Mindenkit sok szeretettel várunk! ;)
Örömmel tudatjuk veletek azt a hírt, hogy ismét megnyitja kapuit a számotokra sokat mondó Rampa elnevezésű szórakozóhely! :)
Hunyadi út 42/b
Körmend
9900
| Hétfő | 07:00 - 23:00 |
| Kedd | 07:00 - 23:00 |
| Szerda | 07:00 - 23:00 |
| Csütörtök | 07:00 - 23:00 |
| Péntek | 07:00 - 04:00 |
| Szombat | 07:00 - 04:00 |
| Vasárnap | 07:00 - 23:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Rampa Söröző & Borozó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.