13/04/2026
Végülis, ha tudni fogom, hogy az adómból nem a sok megafnos köcsögöt tartják el és nem luivuttyon szatyrokat veszik a kitartott “dámák”, akkor akár ki is nyithatnék nem? 🤔🤷♂️🤣
Júniusban már fűteni sem kell 🤷♂️🤣
Ezt még a Tatooine-ról is látták, de behívó sehol.
(Tudom, majd egy hónap múlva…)