06/04/2015
Kedves Hölgyeim és Uraim!
Hát nekem eléggé tele van a tököm a húsvéttal.... Amennyiben nektek is gyertek fel és FOCIZZUNK, TEKÉZZÜNK egyet... a részvétel ingyenes és minden Papi és nem Papi ismerősnek kötelező... :) :) :)
Én meg Andersen 10 felé kezdjük... csatlakozni bárkinek lehet.... légyszi osszátok meg .. :) Köszi....