29/05/2025
Nézegetjük a tavalyi képeket, ti emlékeztek rá, hogy volt itt minden: kis szél, kis eső, sok napsütés?? Hát mi csak a napsütésre emlékszünk:)
Már rendezzük a kertet (ahogy tudjuk), hűtjük a borokat, húzkodjuk az asztalokat, készítjük a plédeket...
Mindjárt találkozunk /// Június 7. Szent György-hegy Hajnalig // 12-22 óráig
ZENE ››› WARM UP bakelit daytime buli kora délutántól, ahol táncolni is ér – zenei felelős DJ Gyanús azaz ZST – A veszprémi Wine & Vinyl Bar & Store házigazdája hozza a legkedvesebb bakelitjeit és azt mondja, sokéig most ez lesz az utolsó fellépése.
BOROK ››› 2025-ben vendég pince a Jakab Badacsony: a pultban vörös és fehérborok is lesznek tőlük, két tételes rapid kóstolókkal is várunk Jakab Péter borásszal: 17:00 és 19:00 – És lesz még pár máshol nem kapható hegyi tétel is a pultban!
BESZÉLGETÉS ››› WHO cards beszélgetősarok: telepedj le bármikor, vagy ülj be az egyik beszélgető körre, ahol egy kártya húzása után akár ismeretlenekkel is megismerkedhetsz
Beszélgető körök: 16:00 és 18:00
BOBO Vinegret ››› Keresd Borbáth Gabit a pultban, aki megmutatja, hogy a balzsamecet nem csupán alapanyag, hanem élmény. Fedezd fel az alkoholmentes koktélok és ecetfröccsök világát, és kóstold meg a legújabb különlegességet: a tripla ribizlis balzsamecetes szörpöt – karakteres, harmonikus, frissítően új ízélmény.
ÉTEL ››› KINGA KAMRÁJA KATONÁZÓ – Termelői sajtok, sonka, kenyérke