08/02/2013
Sziasztok! Köszönjük szépen minden kedves vendégnek, aki 2006 óta látogatta a "Kulacsot", sajnos ez a csodálatos gazdasági helyzet a 7 éves vízválasztónál:) bennünket is a bezárásra kényszerített, szóval minden jót Nektek, és márciustól a Jókai Drink Bárban megtalálhatóak leszünk! Puszi mindenkinek! Hajnika