05/11/2024
Kedves ismerőseink, vendégeink és barátaink!
Mi a Thomas Burger dolgozói, úgy döntöttünk, hogy idén 2 olyan rászoruló családot választunk ki, akiknek december 24.-én azaz Szenteste , az asztalukra finom meleg ünnepi ételt, a fa alá egy kis ajándékot, a szívükbe egy kis szeretetet viszünk❗️❤️😘
Mi úgy ismerjük a karácsonyt mint a szeretet ünnepét , ahol a meleg kidekorált lakásban, feldíszített karácsonyfa mellett , együtt van a család, finom ételeket eszünk, italokat iszunk. Társasozunk, karaokezunk, táncolunk, sokat nevetünk, megajándékozzuk egymást. 🎄🎀❤️
DE sajnos nem mindenkinek ilyen édes ez az ünnep…
Nagyon sok családban ez a nap olyan mint a többi… mert nincs karácsonyfa, nincs finom ünnepi vacsora, nincsenek ajándékok…
Nem mondom, hogy nincs boldogság mert ez a kettő nem függ össze, de ott ahol kisgyermek van valamilyen szinten mint a szülőnek , mint a gyereknek mégiscsak! 😔
IDÉN HA CSAK EGY KICSIVEL IS DE SZERETNÉNK HOZZÁJÁRULNI, MOSOLYT CSALNI EGY PÁR GYERMEK ÉS FELNŐTT ARCÁRA❗️❤️
Kérünk szépen benneteket,aki szeretné idén, hogy a Thoma’s Burger neki, és a családjának édesebbé varázsolja az ünnepeket, az vegye fel velünk a kapcsolatot messengeren❗️💋
Ha ismersz olyan családot, ahol ez a felajánlás nagy segítség lenne, abban az esetben is írj nekünk❗️😘
Ui.: NEM CSAK KARÁCSONYKOR KELL SZERETNI EGYMÁST, DE HA MÁSKOR NEM , LEGALÁBB ILYENKOR PRÓBÁLJUNK MEG SEGÍTENI, TÁMOGATNI, ELFOGADNI, SZERETNI❗️