08/05/2025
Sziasztok Kedves követőink! Bizonyára mindannyian tudjátok , hogy Sajnos Hajdúböszörményben a Red M Black Pub Magánrendezvény ház végleg bezárt! Viszont mi nem adtuk fel azt a reményt hogy keressünk egy alkalmas helyet , annak érdekében hogy folytathassuk másik helyszínen, bővített szolgáltatásokkal! Őrömmel tudatjuk Veletek hogy megtaláltuk! Részletekkel hamarosan jelentkezünk! :-) Megosztásokat köszönjük szépen!