02/09/2022
☀️Véget ért a nyári szezonunk! 🍂🍁
Először is köszönünk Nektek minden kedvességet, szép élményeket, sok pozitívumot és építő kritikát. Még most is öröm visszanézni a vendégkönyvünket! Ez a sok pozitívum motivációt ad nekünk a következő szezonra ami valószínűleg már májusban elkezdődik.
A következő időszak sem fog munka nélkül telni. Tervezünk, kóstolunk, inspirálódunk, építünk, szépülünk, mindezt annak érdekében, hogy még nagyobb élményekkel teli időtöltés legyen nálunk lenni!
Másodszor, ne csüggedjetek a két szezon között is igyekszünk programokat szervezni amiket a Facebook oldalunkon fogunk meghirdetni az eseményeink között. Részletek hamarosan!!!
KÖSZÖNJÜK!💛pince