09/04/2025
Közhírré tétetik! 🥳🥳🥳
Eger szőlőbirtokai, tőkéi és minden tarka madara zengje világgá:
Az Óperencián Innen Kékfrankos 2019 – ARANYÉRMET nyert a Challenge International du Vin borversenyen! 🎖️✨
Igen, jól hallottátok! Nem mese ez, gyerekek... bár mesébe illő a sztori:
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy merész, karakteres, mégis selymes vörösbor. Nem díszruhába öltözött, hanem tölgyfahordóba. Ott nevelkedett, amíg csak szépséges, fűszeres, gyümölcsös aromákkal fel nem cseperedett.
És amikor eljött az idő, hát elindult szerencsét próbálni. Átjutott a palackozón, betették a dobozba és hopp, egyenesen a világ egyik legrangosabb borversenyére keveredett. És mit vitt haza?
Nem Királyleánykát (azt ti isszátok majd meg :-), hanem ARANYAT! ⭐🤩
Kóstolj bele te is ebbe a Bolyki-fantáziába, ahol a bor nem csak bor, hanem történet. És mostantól nem csak mi mondjuk, hogy jó – hanem a világ is. 🌍🍇🏅
Mert bizony, ilyen csodák történnek az Óperencián innen... és túl is! 🌟✨