11/11/2020
Kedves vendégeim !
A betérő kiskocsma a kormányrendelet alapján 30 napig bezárja kapuit ! Bízunk abban, hogy mindannyiunk felelős magatartásának köszönhetően a lehető leggyorsabban véget ér a járványhelyzet és újra nyitva lehetünk !!! Jó egészséget kívánunk mindenkinek !
Vigyázzatok magatokra és családtagjaitokra ! 🙂