12/12/2014
Sziasztok! Szilveszterkor bulit szervezünk a sörözőben! Jelentkezni, és érdeklődni személyesen lehet a helyszínen. A belépő 5000 Ft amely tartalmazza az italfogyasztást, szendvicset, virslit, kolbit, tüzijátékot igény szerint. A jó hangulat garantált! Üdv!