17/03/2022
Sziasztok,
Egy szomorú hírt hozunk most: bő 7 év után úgy döntöttünk, hogy szögre akasztjuk a kabátot és az elmúlt évek hektikussága után idén már nem nyitunk ki.
Nagyon nagyon sok jó emléket köszönhetünk NEKTEK, de sajnos elfogytak a tartalékaink és a lendületünk is. Már tavaly sem sikerült a kertet olyan színvonalon megcsinálnunk, ahogy azt megérdemeltétek volna és idén sem lett volna erre se nagyobb keret, se több lendület, így átadjuk a lehetőséget másoknak, hogy tovább vigyék a kézműves/kisüzemi/kraft/minőségi sörök jóhírét.
Büszkék vagyunk rá, hogy az elmúlt 7 évben sok sok ezer embernek mutathattuk meg a jó hazai söröket. 2014 óta nagyon nagyot fejlődött a hazai sör piac, akkoriban még élmény volt, ha egy új premier sör nem ízhibás és valahogy ki lehet csapolni, míg mára sok-sok világszínvonalon is kiemelkedő minőségű sör kerül ki az egyre növekvő számú hazai sörfőzdék kezei közül! Reméljük ebben a fejlődésben mi is tudtunk egy kis szerepet vállalni és reméljük ez a fejlődés a továbbiakban is ilyen erős marad.
Azonban öröm az ürömben, hogy jó kezekben hagyjuk a Selyemgombolyító kertjét, így ott nem szűnik meg az élet utánunk sem :)
Benne van a pakliban, hogy valamilyen formában találkozunk még a jövőben, mert a Dezső keménymagja együttmaradt, aztán lehet kitalálunk majd pop-up Dezsős rendezvényeket ;)
Mégegyszer köszönjük nektek hogy velünk voltatok az utóbbi bő 7 évben. Köszönjük az elfogyasztott többszázezer korsó sört, a fesztiválokat, sörbemutatókat, a feledhetetlen szilveszteri mulatságok, NFL nézéseket vagy akár a csendes kedd estéket :) Hiányozni fogtok :)