17/07/2013
Hello evribádi! :)
Ha hiszitek, ha nem, az új hely már-már nyitási állapotban van!!!
Mint ahogy azt már sokan tudjátok, a helyszín a régi Sarkantyú kocsma(Kerepesi út 104.Budapest, Hungary 1144). Mivel szeretnénk, hogy a legkomfortosabban érezzétek magatokat minálunk, így örömmel fogadunk el Tőletek különböző őrültebbnél őrültebb dolgokat, rátok bízzuk mit hoztok, bár nagyon örülnénk pár bakelitnek, cd-nek stb stb... :)
Az adományokat helyben tudjuk fogadni, nagyjából minden nap 10-15 között. Pontos nyitási időpontot nem tudunk mondani, meg amúgy is a dátum nem mandátum, de ígérjük, már tényleg csak "párat" kell aludni! Aki nem hiszi, járjon utána, minden érdeklődőt sok szeretettel várunk, nézzetek be bátran, ha ráértek! Még egy kicsi kitartást és megértést kérünk Tőletek!
Köszönjük: A Gépmadár team