12/03/2026
MAI NAPTÓL ÁTMENETILEG ZÁRVA ❗️
Kedves Vendégeink!
Bezáratott minket az önkormányzat... Határozatlan időre.
Egy teljesen nonszensz, teljesen alaptalan, mondvacsinált indokra hivatkozva, ma már nem nyithatjuk ki a Pöpecet.
Röviden annyi történt, hogy pár hete eljárás indult ellenünk, néhány lakó folytonos bejelentései miatt. Ha jártatok nálunk mostanában, bizonyára láttátok, hogy mennyire figyeltünk mindenre, illetve rendszeres hatósági ellenőrzések is voltak. Annak ellenére, hogy mindig mindent renden találtak, mégis úgy döntöttek, hogy egy apró technikai mulasztás, egész pontosan egy rossznak ítélt formátumú benyújtott dokumentumra hivatkozva bezáratják a helyet.
Egyértelműen egy nagyon káros elvek vezérelte igazságtalanság történik. Eldöntötték, hogy ezt a helyet most bezárják. Akármennyire megtettünk mindent, hogy ez ne történhessen meg, mégis megtették. Ami biztos, hogy nem fogjuk annyiban hagyni a dolgot, jogi lépéseket is teszünk.
Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy ezt a lehető leghamarabb helyreállítsuk. Igazából csak bízni tudunk benne, hogy az ügy nem húzódik el és hamarosan újra találkozhatunk.
Megosztásokat nagyon megköszönjük, terjesszétek kérlek az ügyet, hogy minél többen lássák, milyen dolgok történnek jelenleg Magyarországon.
Ezzel tudtok minket most a legjobban támogatni!
Hamarosan újra találkozunk, ezt megígérjük!
💛🖤💛