23/02/2014
Kedves Bagoly szeretők!
A közeljövőben (két héten belül) nyitja meg kapuit az ADEK - Ayurvéda Dharma Egészség Központ (1115 Bánk Bán utca 11. ) ahol rendszeresen főzni fogok / fogunk minden kedves érdeklődőnek, akik szeretnék tudni, hogy amit esznek, az milyen fiziológiai hatással van testünkre és lelkünkre. Nagy hangsúlyt kap a tudatos táplálkozás mellett olyan különleges és ötletes receptek bemutatása, amelyek kiemelten hasznosak a szervezetünk számára, nem bonyolultak, nem horror drága alapanyagokból épül fel, mégis kifejezetten jó érzés elkészíteni és megenni. Csakis a kreativitásunk szabhat korlátot, amelyet a közös étkezés vagy kóstolások során tágítunk, mindannyiónk gyarapodására :)
Ízelítőül az első 6 alkalom témájából :
"Tapaszok" és hidegkonyhai ételvariációk / Élvezzük végre a vegetáriánus konyhát! / Diópástétom : a csíra és a magvak szerepe az étkezésünkben / Ínyenc húsfalatok szénhidrátmentesen / A gluténmentes táplálkozás előnyei és élményei / "de-még-milyen" Receptek és ételek liszt- és tejérzékenyeknek
A Gasztrománia klubon kívül Jóga, Jógatánc, Dharma beszélgetések, Masszázs kezelések, Meditáció és még sok értékes tevékenységet vonultat fel ez a központ.
Minden nyitott és érdeklődő embert őszinte szeretettel várunk!
Lájkold a központ oldalát, és időben értesülhetsz az aktuális történésekről!
A Rézhasú Bagoly oldalán is jelentkezhetsz a Gasztrománia Klub eseményeire, amelyeket itt közzéteszek részletesebb menüvel és programleírással!
Köszönöm a figyelmet és remélem minél többször találkozunk veletek !
Önismeret fejlesztő, egészség megőrző programok, csoportos és egyéni foglalkozásokkal.